Novinky stránek

Obrázek: Sysel Martin
VMware
autor Sysel Martin - Pátek, 5. říjen 2018, 13.24
 

Do elektronického systému pro správu licencí na serveru OnTheHub byl k Microsoft Imagine přidán přístup k softwaru od firem VMware, IBM a dalších. SW je pro studentské nekomerční použití zdarma (Microsoft, VMware, ...), případně je dostupný s výraznou slevou.


Obrázek: Sysel Martin
Microsoft Imagine
autor Sysel Martin - Úterý, 2. říjen 2018, 09.52
 

Licence od firmy Microsoft pro studenty, kteří navštěvují některý z kurzů Ústavu počítačových a komunikačních systémů. Umožňuje nainstalovat legální software pro nekomerční účely (výuka, výzkum, vývoj a testování v rámci výukových úkolů osobních projektů). Software nelze použít za účelem dosažení zisku. 

Zařazen do programu může být student ÚPKS (navštěvuje alespoň jeden předmět garantovaný ÚPKS). Platnost registrace je jeden semestr (školní rok).


Obrázek: Vařacha Pavel
Zápis do sportovních aktivit!
autor Vařacha Pavel - Pátek, 14. září 2018, 09.47
 

Nezapomeňte se zapsat na sportovní aktivity! Zápis již začal! Pokud se nebojíte hodně křičet, zpotit se na tréninku, případně někoho majznout mečem přes hlavu: Přijďte si za námi vyzkoušet japonský šerm. Je to velká zábava! Jsme skvělá parta milých lidiček a dětí a chceme cvičit i s Vámi. Pokud máte zájem o kendó přijďte k nám! (Naopak pokud potřebujete jen vyplnit díru v rozvrhu vyberte si raději třeba florbal.)
Zde je krátká video ukázka, jak mohou probíhat první tréninky: https://www.youtube.com/watch?v=iQjS8sGDDwE